Turnyro nugalėtojas A. Lavrenovas ir treneris D. Katkevičius.

Panevėžio boksininkai dalyvavo Baltarusijoje vykusiame tarptautiniame bokso turnyre

Vasario 1- 4 dienomis Baltarusijoje, Soligorsko mieste vyko tarptautinis bokso turnyras, kuriame dalyvavo daugiau kaip 80 boksininkų iš Ukrainos, Rusijos, Baltarusijos ir Lietuvos.

Mūsų miesto garbę gynė Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro ugdytiniai Andrėjus Lavrenovas, Edgaras Trotenskis, Algirdas Žilinskas, Aivaras Aukštuolis.

Turnyro nugalėtoju svorio kategorijoje iki 57 kg tapo Andrėjus Lavrenovas, kuris pusfinalio kovose nugalėjo Ukrainos atstovą, o finale privertė pasiduoti baltarusį. Andrėjus taip pat laimėjo specialų prizą už gražiausią finalinę kovą.

Edgaras Trotenskis svorio kategorijoje iki 38,5 kg laimėjo sidabro medalį, o svorio kategorijoje iki 37 kg bronziniu prizininku tapo Algirdas Žilinskas. Šiuos sportininkus treniruoja D. Katkevičius.

Trenerio V. Karpačiausko ugdytinis Aivaras Aukštuolis pusfinalio kovoje pralaimėjo Baltarusijos boksininkui ir iškovojo bronzos medalį.