Panevėžio boksininkai įtraukti į Lietuvos jaunių bokso rinktinę

Praėjusį savaitgalį baigėsi Lietuvos jaunių bokso pirmenybės. Jose dalyvavo 139 jaunieji sportininkai iš 19 miestų. Po šių varžybų buvo sudaryta šalies 15-16 metų amžiaus jaunių bokso rinktinė, kuri birželio mėnesį gins šalies garbę Europos čempionate Vengrijoje.

Daugiausia čempionų paruošė Panevėžio ir Kauno miestų treneriai – po tris, du nugalėtojai iš Marijampolės.

Net penki boksininkai iš Panevėžio R.Sargūno vardo sporto gimnazijos iškovojo čempiono titulus. (treneris J.Kibas).

Panevėžietis Andriejus Lavrenovas (tr.D.Katkevičius), svorio kategorija iki 54 kg iškovojo II-ją vietą.

Čempiono titulus iškovojo Deivydas Bogdanovičius (treneris P.Prokofjev) svorio kategorija iki 57 kg.

Rokas Avižonis, svorio kategorija iki 60 kg.(treneris A.Laučenkovas)

Domantas Prišmantas, svorio kategorija iki 75 kg.(treneris V.Karpačiauskas)

Visi šie boksininkai įtraukti į Lietuvos jaunių bokso rinktinę, kuri ruošiasi Europos jaunių bokso čempionatui Vengrijoje, vyksiančiam birželio mėnesį.

Nuotrauka iš Lietuvos jaunių bokso čempionato. Ant garbės pakylos nugalėtojas D.Bogdanovičius.