Panevėžio Burmistro sveikinimu prasidėjo vintažinio miesto gimtadienio renginiai

Šiandien Panevėžio Burmistras Mykolas Račkauskas tiesioginėje LRT televizijos „Labas rytas, Lietuva“ laidoje pasveikino visus panevėžiečius 513-ojo gimtadienio proga bei pakvietė šalies gyventojus atvykti į Panevėžį kartu švęsti vintažinio gimtadienio.

12 val. iškilmingai pakelta miesto vėliava.

„Sveikinu panevėžietes ir panevėžiečius gražiausios miesto šventės – miesto gimtadienio – proga! Prieš 513 metų Panevėžys paminėtas pirmą kartą. Šiandien jau žinomas ne tik jo pavadinimas. Žinomi čia kuriantys ir jį garsinantys žmonės kultūros, meno, mokslo, švietimo bei sporto atstovai, mūsų verslas ir pramonė. Panevėžys yra toks, kaip jame gyvename ir kaip jį pristatome patys. Todėl vertinkime jį, didžiuokimės savo miestu. Kiekvienas esame puikiausi miesto ambasadoriai, todėl kartu kurkime savo miestą ir jo ateitį. Šiandien kviečiu Jus visus švęsti gimtadienį, įsilieti į vintažinį siautulį ir sukurti šventę sau, šventę draugams, šventę savo miestui! Su visų mūsų miesto gimtadieniu, mielieji!“, – susirinkusiuosius sveikino Burmistras Mykolas Račkauskas.

Miesto gyventojai ir svečiai visą savaitgalį laukiami Senvagėje, Laisvės aikštėje, prie Bendruomenių rūmų, teatre „Menas“, Futbolo akademijos stadione ir kitose viešosiose erdvėse, kur laukia įvairių renginių fiesta.

Visi Panevėžio miesto vintažinio gimtadienio renginiai – www.panevezys.lt.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: