Tado Kontauto nuotr.

Panevėžio centre prie „IKI“ prekybos centro aikštelę įsigiję verslininkai automobilių stovėjimą apmokestino

Praėjusių metų lapkritį Panevėžio miesto savivaldybė aukcione už bene 2 milijonus eurų verslui pardavė neva jai nereikalingą beveik 40 arų ploto aikštelę miesto centre, šalia autobusų stoties, prieš prekybos centrą „IKI“ J.Basanavičiaus gatvėje. Jos vertė varžytinėse nuo pradinės pardavimo kainos išaugo vos  ne tris kartus.

Šią savaitę prie įvažiavimo į minėtą aikštelę atsirado užrašas, jog nemokamai automobiliai joje gali stovėti tik dvi valandas, taigi už papildomą laiką teks susimokėti. Kažkas liko nepatenkintas, tačiau jau senokai tokia praktika galioja netoliese Ukmergės gatvėje ties centrine turgaviete esančioje „Maxima“ prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje.

Panevėžio miesto tarybos narys Rimantas Narkūnas sakė, jog pati savivaldybė jau anksčiau galėjo daryti tai, ką verslas daro dabar ir tą jis siūlęs ne kartą, nes kai kurios mašinos buvo paliekamos neribotam laikui, o atvykusiesiems nebelikdavo vietos. Dabar gi, anot jo, mašinų parkavimas turėtų supaprastėti.

Pasiteiravus, kam savivaldybė panaudos, ar jau panaudojo už aikštelę gautus pinigus, R.Narkūnas sakė, jog to reikėtų klausti savivaldybės administracijos, tačiau spėjo, kad pinigai buvo ar bus skirti strateginiams objektams finansuoti, o galbūt baseino rekonstrukcijai.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: