Tado Kontauto nuotr.

Panevėžio „Ekrano” marių užtvanka prikeliama naujam gyvenimui

Nors kalendorinis pavasaris tik žengia pirmuosius žingsniu ir bet kada dar galime sulaukti stipresnių šalčių ar gausesnio sniego Panevėžio miesto valdžia užsimojo sutvarkyti pernai apgriuvusią „Ekrano” marių užtvanką, nes tikimasi, kad didesnio polaidžio nebebus. Į vasario pabaigą pradėti užtvankos remonto darbai turėtų būti baigti iki balandžio pabaigos.

Užtvanką prižiūrinčios bendrovės „Panevėžio gatvės” direktorius Arvydas Zapalskis sakė, kad miesto savivaldybės užsakymu užtvanką tvarko jos pasirinkta bendrovė, stiprinami ir tvirtinami skydai.

Nusistebėjus, jog užtvankos remontui pasirinktas galbūt ne pats tinkamiausias laikas, A.Zapalskis šiek tiek patylėjęs patikino, kad vanduo mariose yra nukritęs ir įmonė su vandens lygio reguliavimu susitvarko.

Panevėžio miesto savivaldybės Miesto infrastruktūros skyriaus vedėjas Dalius Vadluga irgi tikino, kad didžiausias polaidis buvo sausio mėnesį ir dabar jokios grėsmės užtvankos remontui nėra. Anot jo, savivaldybės užsakymu hirdotechnikos įrenginio remonto darbus atlieka Marijampolėje registruota UAB „Viskas iš metalo”. Pagal sutartį rangovams bus sumokėta apie 600 tūkst. eurų ir darbai turi būti baigti iki balandžio pabaigos.

Anot D.Vadlugos, jau pakeistas suremontuotas ir sutvirtintas pernai sulūžęs užtvankos skydas, o šiomis dienomis bus nuimtas ir remontuoti išvežtas kitas skydas.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: