FK Panevėžys.lt nuotr.

Panevėžio futbolininkai pralaimėjo Vilniaus „Riteriams“

Futbolo klubas „Panevėžys“ sekmadienį priešpaskutinėje 2022 metų sezono „Optibet A lygos“ akistatoje  35-ajame ture pralaimėjo Vilniaus „Riteriams“ rezultatu 2:1 (1:1) ir nusileido į 4-ąją turnyrinės lentelės vietą.

28 minutę panevėžiečiams pavyko imušti pirmąjį įvqrtį. Kampinio situacijoje Jeffrey Sarpongas pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o ten aukščiau visų pašokęs Ulysse Diallo smeigė tikslų smūgį galva.

„Riteriai“ per pridėtą papildomą pirmojo kėlinio minutę sugebėjo išlyginti rezultatą. Po pakelto kampinio Rokas Filipavičius pasinaudojo Nemanja Lakičiaus-Pesičiaus atmestu kamuoliu ir iš arti nuginklavo vartininką.

Po pertraukos, 54 minutę vilniečiai gražioje komandinėje atakoje persvėrė rezultatą. Smūgiu galva į vartus pasižymėjo Mindaugas Grigaravčius.

Rungtynes rezultatu 2:1 (1:1) laimėjo vilniečiai.