Fk-Panevėžys.lt  nuotr.

„Panevėžio“ futbolininkai pralaimėjo Vilniaus „Žalgiriui“

„Panevėžio“ futbolo klubas trečiadienį dramatiškomis rungtynėmis sugrįžo į „Optibet A lygos“ kovas. Atkeltame 28-ojo turo mače namuose panevėžiečiai susigrūmė su Vilniaus „Žalgiriu“ ir būsimiems šio sezono čempionams nusileido minimaliu rezultatu 0:1 (0:1).

Po 30-osios dvikovos Aukštaitijos sostinės komanda išlieka su 51 tašku bei žengia 4-oje vietoje.

Pirmosiomis minutėmis šeimininkai žaidė aktyviau, tačiau geriausias šansas priklausė „Žalgiriui“ – tada Donatas Kazlauskas nenukreipė kamuolio į tolimąjį vartų kampą. 10-ąją minutę darbo turėjo varžovų vartininkas, kai tiesiai į jį smūgiavo Ariagneris Smithas.

„Panevėžio“ vartų sargas Rafaelis Broetto atrėmė du labai pavojingus D. Kazlausko smūgius, tiesa, 45-ąją minutę „Žalgirio“ žaidėjas galutinai pasiekė savo ir išvedė svečius į priekį.

Po pertraukos Rokas Stanulevičius atliko pavojingą baudos smūgį, o Salvadoras Sanchezas stipriai mušė galva – abu smūgius atrėmė „Žalgirio“ vartininkas. 78-ąją minutę A. Smithas perėmė kamuolį iš varžovo, bet smūgiavo tiesiai į Edviną Gertmoną.

Dvikovai artėjant į pabaigą, po pakelto kampinio S. Sanchezas galva nukreipė kamuolį į Nicolaso Gorobsovo ranką – buvo skirtas baudinys. Jį stojo realizuoti A. Smithas, tačiau jo smūgį atrėmė E. Gertmonas, išlaikydamas komandai pergalingą rezultatą.

Artimiausias rungtynes „Panevėžys“ žais jau artėjantį sekmadienį, spalio 23 dieną. 33-iojo turo dvikova su Telšių „Džiugu“ svečiuose prasidės nuo 13 val.