Panevėžio futbolo klubo „Panevėžys“ futbolininkus palaimino klebonas Domingo iš Argentinos

Balandžio 17 d. Panevėžio futbolo klubo „Panevėžys“ žaidėjai, treneriai, klubo steigėjai susitiko su Pumpėnų parapijos klebonu Domingo Avellaneda Cabanillas. Klebonas Domingo palaimino „Panevėžio“ futbolo komandą, palinkėjo sėkmės ir pergalių žaidžiant 2015 metų I lygos čempionate. Valdemaras Šteinas pažymėjo, kad tai pirmas ir vienintelis kartas Panevėžio mieste, kai futbolo klubą laimina klebonas.

FK „Panevėžys“ jaunieji futbolininkai susidomėję klausėsi puikiai kalbančio lietuviškai klebono Domingo. Domingo Avellaneda priklauso Įsikūnijusio Žodžio kongregacijai. Jos nariai duoda neturto, skaistybės ir klusnumo įžadus. Šie vienuoliai įvairiose šalyse kunigauja, dėsto seminarijose, rūpinasi neįgaliaisiais, dirba vaikų globos namuose, moko katekizmo.

Pumpėnų klebonas Domingo Avellanda į Lietuvą atskrido iš saulėtosios Argentinos 2004 metų žiemą. Klebonas Domingo, kaip ir dauguma argentiniečių, neabejingas futbolui, todėl jis subūrė Pumpėnuose dvi futbolo komandas – vaikų ir jaunimo. Domingo treniruoja komandas po du kartus per savaitę, moko technikos, fizinių pratimų. Argentinietis yra ir Panevėžio A. Lipniūno progimnazijos kapelionas, Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos tikybos mokytojas. Mokykloje jis dėsto vaikams katekizmą, sekmadieniais aukoja A. Lipniūno progimnazijoje Mišias.

Futbolo klubo „Panevėžys“ nariai padėkojo klebonui Domingo už palaiminimą ir pakvietė atvykti pasižiūrėti komandos žaidimo I lygos čempionate.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: