Panevėžio gamtos mokykla skatina pažinti ir mylėti gamtą bei viską, kas gyva

Panevėžio gamtos mokykloje buvo organizuota Panevėžio miesto ir rajono pradinių klasių mokinių mažoji gamtos olimpiada „Pelėdžiukas 2022“ – Panevėžio aplinkosaugos švietimo projekto „Aplinkai draugiškas panevėžietis“ renginys.

Olimpiados tikslas – skatinti aplinkosauginių žinių, gebėjimų, kompetencijų ugdymą, sieti vaikų patirtį, išgyvenimus, jutiminį suvokimą su juos supančiu pasauliu, gebėjimu įgytas žinias taikyti praktinėje veikloje. Olimpiadoje dalyvavo 40 pradinukų, miestui atstovavo 14 – os mokyklų 36 mokiniai, o rajonui – 2 – jų mokyklų 4 mokiniai. Tradicinė olimpiada buvo organizuota gyvai I-II ir III-IV klasių grupėms. Šių metų užduotyse buvo akcentuoti gyvūnų priežiūros, mitybos, laikymo klausimai, nes 2022 metai seimo paskelbti gyvūnų gerovės metais.  Dalyviai atliko užduotis apie daiktus, skirtus palaikyti gyvūnų gerovę, apie įvairiausių gyvūnų mitybą, apie augalus, supančius kiekvieną jo artimiausioje aplinkoje, apie keturis metų laikus,  apie mūsų planetą Žemę.  Užduotys buvo gausiai iliustruojamos gamtine medžiaga, siejosi su vaikams artima aplinka, skatino  žinias taikyti praktiškai.  Kritinį mąstymą skatinančios veiklos vaikams buvo įdomios, o pasiekti rezultatai – įkvepiantys.

Džiaugiamės dalyvių rezultatais ir sveikiname olimpiados nugalėtojus: Gytę iš Panevėžio ,,Vilties“ progimnazijos, Izabelę ir Urtę iš Panevėžio r. Piniavos mokyklos-darželio, Ignę iš Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos, Igną iš Panevėžio gamtos mokyklos, Orintą iš Panevėžio r. Dembavos progimnazijos, Vytį iš Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos, Ignę iš Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos.

 

Panevėžio gamtos mokyklos

Vyr. metodininkė

Rima Ivanauskienė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: