Panevėžio gamtos mokyklos nuotr.

Panevėžio Gamtos mokykloje – tarptautinis vaikų piešinių konkursas

Gamta – geriausias kūrybinis rinkinys, kuriame yra viskas, ko reikia jauno menininko saviraiškai. ,,Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“- tai piešinių konkursas, kurį Gamtos mokykla šiais metais organizavo 31-mą kartą. Šis konkursas – tai paskatinimas vaikams atidžiau žvalgytis gamtoje, stengiantis ją pažinti, suprasti, išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą, tai siekis per kūrybą glaudžiau priartėti prie gamtos, užmegzti emocinį ryšį su mus supančia aplinka. Dalyvauti konkurse buvo kviečiami 5-19 metų amžiaus vaikai ir jaunuoliai iš Lietuvos ir įvairių užsienio šalių. Sėkmingai vykdomas konkursas kasmet pritraukia vis gausesnį dalyvių skaičių.  Džiaugiamės, kad  šiais metais sulaukėme 1446 dalyvių kūrybinių darbų iš  Kinijos, Estijos, Lenkijos, Slovėnijos, Ukrainos, Indijos ir , žinoma,  Lietuvos.

Vertinimo komisijos sprendimu buvo atrinkta 111 geriausių darbų, o jų autoriai pripažinti konkurso laureatais, kurie birželio 2 d. apdovanoti prizais ir diplomais per iškilmingą parodos atidarymo šventę Gamtos mokykloje. Paroda iki rudens džiugins mokyklos lankytojus ,,Žaliojoje galerijoje“, o rudenį pradės kelionę po miesto bibliotekas, ugdymo įstaigas.

Populiarus vaikų piešinių konkursas garsina Gamtos mokyklos ir mūsų miesto vardą. Esame gerai žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Konkursas finansuojamas Panevėžio miesto savivaldybės vaikų ir jaunimo meno projekto lėšomis.

Jaunieji kūrėjai per kūrybą išreiškia savo požiūrį į gamtą. Piešinys yra akivaizdus darbo rezultatas, kuriuo vaikai visada didžiuojasi. Taip per meninę  raišką formuojasi vertybinės vaiko nuostatos, taikomos  jauno žmogaus asmeniniame gyvenime ir visuomeninėje veikloje.

Panevėžio gamtos mokyklos metodininkė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: