AktualijosNAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienos

Panevėžio gatvėms – dar 670 tūkst. Eur

Netrukus Panevėžio miestą pasieks papildomi 672 tūkst. Eur iš valstybinės kelių priežiūros ir plėtros programos. Pinigai bus skiriami Statybininkų ir Pušaloto gatvėms remontuoti.

„Gavusi finansavimą Savivaldybė galės ne tik paspartinti abiejų gatvių remontą, bet ir atlikti daugiu darbų“, – sako administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Jukna.

634 m Pušaloto gatvės dalies (nuo žiedinės sankryžos iki Pušaloto g. 26) atkarpą suplanuota kapitaliai atnaujinti iki 2019 m. lapkričio 30 d. Nuo vasaros čia dirbanti UAB „Žilinskis ir Co“ jau išasfaltavo pietinę gatvės atkarpą, rengia kitos pusės pagrindus, kloja naują šaligatvio dangą.

Taip pat vasarą Statybininkų gatvės rekonstrukciją pradėjusi AB „Eurovia Lietuva“ iki F. Vaitkaus g. įrengė apatinį asfalto sluoksnį, baigiami rengti pagrindai, klojami šaligatviai. Atnaujintas apšvietimas. Statybininkų gatvės rekonstrukcijos pabaiga numatyta 2019 m. balandį.

 

Komunikacijos skyrius

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.