AktualijosNAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienos

„Panevėžio gatvių“ vadovas traukiasi iš pareigų

Po žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose pasklidusio panevėžiečio vaizdo įrašo, kuriame UAB „Panevėžio gatvės“ kelininkų brigada duobę kelyje tvarko kojomis, iš pareigų traukiasi įmonės vadovas Gintaras Petrauskas.

„Dėkoju pilietiškiems panevėžiečiams už rūpestį savo miestu. Tai ir yra tikrasis bendruomeniškumas. Aplaidumas Savivaldybės įstaigose nėra ir nebus toleruojamas. Vakar iš panevėžiečių gavome videoįrašą, šiandien po trumpo ir konkretaus pokalbio „Panevėžio gatvių“ direktorius G. Petrauskas traukiasi iš pareigų. Bendrovės vadovybė įpareigota principingai įvertinti įraše matomų darbuotojų elgesį. Taip „plušančiųjų“ neturi likti Savivaldybės įmonėse“, – teigia meras Rytis Račkauskas.

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.