Panevėžio gėlynus prižiūrinti įmonė nesuspėja jų laistyti

Į  AINA.LT redakciją kreipusis panevėžietė Danutė konstatavo, kad neseniai už europinius pinigus rekonstruotame ir sutvarkytame Panevėžio miesto kultūros ir poilsio parke pasodinti gėlynai yra palikti likimo valiai ir baigia nunykti. Moterį domino, kodėl gėlynais niekas nesirūpina, kodėl jie neatsodinami ir kas tuo turėtų pasirūpinti.

Šiuos klausimus elektroniniu paštu nusiuntus Panevėžio miesto savivaldybės Komunikacijos skyriui, nes tokį bendravimo stilių valdininkai labiausiai vertina, atsakymo ilgiau kaip parą taip nesulaukėme.

Telefonu pakalbintas Miesto infrastruktūros skyriaus vedėjas Dalius Vadluga sakė antradienį, tiesa jau po korespondento kreipimosi į Komunikacijos skyrių, skambinęs paslaugos teikėjams – UAB „Josvainių gėlės“, kurie pažadėjo minėtame parke esančius gėlynus palaistyti.

„Šiandien jau turi būti kitas vaizdas. Toks karštas oras. Pažiūrėkit į medžius ir kaip jie atrodo, o gėlės yra dar lepesni augalai ir jas reikia laistyti vos ne kasdieną. Vakar laistė ir šiandien situacija turi būti geresnė“,- visas problemas trečiadienį nurašė posėdyje dalyvavęs D.Vadluga.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: