Asociatyvi nuotr. (AINA.LT).

Panevėžio gimnazijos sanitarines patalpas už savo pinigus tvarkys verslininkai

Paskutiniu metu į Panevėžio miesto tarybos posėdžio, kuris kažkodėl vyko ne paskutinį mėnesio ketvirtadienį, o priešpaskutinį pirmadienį, darbotvarkę buvo įtrauktas klausimas dėl miesto 5-osios gimnazijos sanitarinių patalpų remonto. Tiesa, kai kurie politikai buvo įsitikinę, kad valdžiai turėtų būti gėda, nes galimai švietimo įstaigos, savo pasiekimais garsėjančios ne tik Panevėžyje, bet ir visoje Lietuvoje vadovė numynė savivaldybės slenksčius prašydama pinigų gimnazijos remontui, tačiau iš steigėjos paramos nesulaukė.

Pasirodo, jog tai kol kas analogo Panevėžyje neturintis atvejis. Į savivaldybę kreipėsi UAB „Jaukurai“ ir paprašė leidimo už nuosavus pinigus ir investavus 14 tūkst. eurų leisti suremontuoti Panevėžio 5-osios gimnazijos sanitarines patalpas (pakeisti klozetus ir praustuvus). Klausimas į tarybos posėdžio darbotvarkę buvo įtrauktas be jokių prieštaravimų, tačiau kai kurie opozicijos atstovai, atidavę liaupsių dozę privačiam verslui, buvo tikri, jog tuo turėjo pasirūpinti savivaldybė.

Buvęs parlamentaras Povilas Urbšys ir pradžių prašęs pristatyti sprendimo projektą, teigė manantis, kad prašydama remonto gimnazijos direktorė numynė savivaldybės slenksčius, o tuo tarpu miesto valdžia rūpinosi tik savo įvaizdžiu ir juostelių karpymu.

„Slenkstis nenumintas ir jei norite galite su savo komanda ateiti pašniukštinėti, kaip esate įpratę“,- buvusiam bendražygiui įgėlė meras Rytis Mykolas Račkauskas.

Po šios replikos neliko skolingas P.Urbšio berdrakomitietis Ričardas Bakanauskas pareiškęs, kad valdantiesiems turėtų būti gėda ir dėl to, kad minėta gimnazija tebėra su šiferio stogu…

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: