Panevėžio gimtadienis – iššūkis miesto tvarkytojams

Nuvilnijus Panevėžio gimtadieniui jau pirmadienio rytą AB „Panevėžio specialus autotransportas“ darbuotojai, neturėję poilsio šeštadienį bei sekmadienį, jau baigė kuopti miesto centrą nuo šiukšlių. Bendrovės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Sigitas Vainauskas sakė, kad savaitgalį šiukšlių surinkta gerokai daugiau nei įprastomis dienomis, tačiau mažiau nei per ankstesnius miesto gimtadienius.

„Kiek surinkome šiukšlių dar nesiskaičiavome, bet gerokai daugiau nei įprasta. Juk ir žmonių buvo gerokai daugiau. Per šventes visada tų šiukšlių būna. Baigiame tuštinti konteinerius, apžiūrime kiemus“,- sakė S.Vainauskas ir pasidžiaugė, kad per renginius Laisvės aikštėje niekas nesulaužyta ir net gėlynai nebuvo ištrypti.

S.Vainausko teigimu, bendrovės darbuotojai darbavosi visą savaitgalį, į pagalbą buvo pasitelktos vakuuminės šlavimo mašinos, nes rankiniu būdu išvalyti ir sutvarkyti tokią teritoriją būtų neįmanoma.

Anot S.Vainausko, šventė parodė, kad Laisvės aikštėje įrengtos šiukšliadėžės, nors gražios ir estetiškos yra palyginti mažos talpos ir labai greitai užsipildo. Keli panevėžiečiai skundėsi ir neva dėl ne vietoje pastatytų bio tualetų, tačiau jie buvo pastatyti būtent ten, kur pageidavo gimtadienio organizatoriai.

„Šiokių pretenzijų turime ir kai kuriems prekybininkams. Prašėme prieš išvažiuojant susitvarkyti savo teritorijas, tačiau buvo tokių, kurie išvažiavo, o šiukšles paliko. Ką padarysi, susitvarkėme“,- sakė S.Vainauskas.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: