Panevėžio GMP stotis dokumentų administravimą kelia į elektroninę erdvę

VšĮ Panevėžio miesto greitosios medicinos pagalbos stotis tęsia įstaigos veiklos procesų valdymo ir paslaugų kokybės gerinimo priemonių diegimą. Siekdama sumažinti įstaigoje cirkuliuojančių popierinių dokumentų kiekį ir su jų tvarkymu susijusių procesų trukmę, įstaiga diegia modernią dokumentų valdymo sistemą.

„Įstaigai, kurios personalas išsidėstęs keturiose skirtingose miesto vietose, itin svarbu greitas keitimasis informacija. Dokumentų valdymo sistema, integruota su e. parašo funkcija, leis sutaupyti laiko bei padidins vidinės ir išorinės komunikacijos efektyvumą“, – informavo VšĮ Panevėžio miesto greitosios medicinos pagalbos stotis direktorius Vilius Mitka.

„Daliai dokumentų nereikalingas net ir elektroninis parašas. Elektroninių dokumentų valdymo taisyklėse numatyta, kad tam tikro tipo dokumentus galima pasirašyti nekvalifikuotu elektroniniu parašu, tai yra parašu, formuojamu programinės įrangos priemonėmis. Šią funkciją turi ir mūsų įstaigos įsigyta programinė įranga. Šios naujovės užtikrins sklandų įstaigos darbą, o tai tiesiogiai veikia sveikatos priežiūros paslaugų kokybę“, – kalbėjo VšĮ Panevėžio miesto greitosios medicinos pagalbos stotis administratorė Edita Jankauskienė.

Baigus sistemos diegimą, gautieji dokumentai bus registruojami ir perkeliami į elektroninę erdvę, o rengiamų dokumentų projektus lengviau pasieks atsakingi darbuotojai. Tai palengvins dokumento derinimo procesą: dokumento redagavimas, patvirtinimas ar atmetimas vyks dokumentų valdymo sistemos terpėje.

VšĮ Panevėžio miesto greitosios medicinos pagalbos stotis administratorės E. Jankauskienės teigimu, dalis dokumentų liks popieriniai. Ne visi juridiniai ar fiziniai asmenys yra pasiruošę pasirašyti elektroniniu būdu, todėl dalis korespondencijos ar pasirašomos sutartys išliks popierinės formos.

Dokumentų valdymo sistema apims gaunamus ir siunčiamus dokumentus, vidinės komunikacijos dokumentus bei sutartis. Įsigyta programinė įranga taip pat suteiks galimybę ateityje naudotis elektroninio pristatymo paslauga, jai padedant bus galima pigiau ir greičiau keistis dokumentais su juridiniais ir fiziniais asmenimis, atsisakant tradicinės pašto korespondencijos siuntimo.

Dokumentų valdymo sistemos diegimas – dar vienas žingsnis, siekiant nuosekliai kelti įstaigos teikiamų paslaugų kokybės kartelę. VšĮ Panevėžio miesto greitosios medicinos pagalbos stotis jau diegia tarptautiniu mastu pripažįstamą integruotą kokybės vadybos sistemą, vadovaujantis LST ISO 9001:2015 standarto reikalavimais, bei specializuotą sveikatos priežiūros paslaugų standartą ISO 15224.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: