Panevėžyje, „Gyvybės langelyje“ paliktas sveikas, moteriškos lyties naujagimis.
Gegužės 2 d. 09.30 val., Panevėžio A. Bandzos kūdikių ir vaiko globos namuose įrengtame ,,Gyvybės langelyje“, esančiame Panevėžyje, Staniūnų g., paliktas moteriškos lyties naujagimis, vizualiai sveikas, išnešiotas, be smurto žymių.
Manoma, kad gimęs kelių dienų laikotarpyje.