Panevėžio įmonėms suteiktos mokesčių lengvatos

Panevėžio miesto taryba pritarė nekilnojamojo turto mokesčio, valstybinės žemės nuomos ir žemės mokesčių lengvatas taikyti juridiniams asmenims, vykdantiems ūkinę veiklą ir 2020 m. Panevėžio miesto savivaldybėje teikusiems paramą su Panevėžio miesto kultūra, menu, sportu ir mokslu susijusioms veikloms.

„Jau trečius metus skatiname verslo įsitraukimą į miesto gyvenimą bei stipriname viešojo ir privataus sektorių bendradarbiavimą, sudarant palankesnes mokestines sąlygas verslui remti visuomenines kultūros, meno, sporto ir mokslo iniciatyvas ir taip skatinant šių sričių plėtrą. Džiugu, kad tokia iniciatyva sulaukia verslo palaikymo ir įsitraukimo – nuoširdžiai jiems už tai dėkojame,“ – sako Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Įmonės 2020 m. teikusios paramą kultūros, meno ir sporto veikloms: UAB „Tepalita“, UAB „Naftėnas“, UAB „M Sportas“, AB „Lietkabelis“, AB „Pieno žvaigždės“, UAB „Stigma“, I. Kriščiūno firma „IGIS“, UAB „Ekoproduktas“, UAB „Kalnapilio-Tauro grupė“, UAB Alvas, UAB „Kredora“, UAB „Guolių era“. Šių įmonių 2020 m. suteikta parama – 63 937,45 Eur.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: