Pradžia Bendruomenės naujienos Panevėžio ir Kauno ikimokyklinio ugdymo specialistai pasidalino profesine patirtimi

Panevėžio ir Kauno ikimokyklinio ugdymo specialistai pasidalino profesine patirtimi

852
0

Ankstyvą balandžio 7 d. rytą iš Kauno į Panevėžį atvyko grupelė specialistų, dirbančių su specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais vaikais. Renginį „Profesinės patirties sklaida, dirbant su specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais vaikais“ inicijavo Panevėžio ikimokyklinių įstaigų logopedų ir specialiųjų pedagogų būrelio vadovės.

Svečiai lankėsi lopšeliuose – darželiuose „Vyturėlis“, „Draugystė“ ir „Žilvinas“. Susipažino su įstaigomis, jų išskirtinumais, išklausė kolegų pasakojimų apie darbo specifiką. Po kavos pertraukėlės renginio tęsinys vyko lopšelyje – darželyje „Žilvinas“. Įstaigos direktorė, pavaduotoja ir kiti pedagogai draugiškai ir geranoriškai priėmė dalyvius. Pranešėjai trumpai ir įdomiai pasidalino savo profesine patirtimi. Renginio pabaigoje „Žilvino“ ugdytiniai vaidino ir koncertavo. Renginio dalyviai buvo sužavėti!

Tikimės, kad tai buvo startas bendravimui ir bendradarbiavimui su Kauno švietimo pagalbos teikėjais.

Ikimokyklinio ugdymo įstaigų logopedų ir specialiųjų pedagogų metodinio būrelio pirmininkė E. Mačinskienė

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.