Panevėžio ir Utenos apskričių ligoninėse pradėtas antras darbuotojų skiepijimo etapas

Šiandien, sausio 6 d. Panevėžio ir Utenos apskričių ligoninėse pradedamas antrasis darbuotojų, dirbančių šiose gydymo įstaigose, vakcinacijos etapas.

Sausio 5 d. į Respublikinę Panevėžio ligoninę buvo pristatyta antroji vakcinos siunta – 1950 dozių. Vadovaujantis su LR SAM suderintais vakcinos paskirstymo ir skiepijimo planais, tą pačią dieną visa gauta vakcina buvo paskirstyta Panevėžio ir Utenos apskričių ligoninėms, atsižvelgiat į šių ligoninių pateiktus vakcinos poreikius. Tos pačios dienos pavakare vakcina iškeliavo į Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Utenos, Ignalinos, Visagino, Molėtų, Zarasų, Anykščių ligonines ir į Rokiškio psichiatrijos ligoninę.

Sausio 6 d. 8 val. šiose ligoninėse buvo pradėti skiepyti darbuotojai. Vadovaujantis nustatytais prioritetais, antrojo vakcinacijos etapo metu turi būti skiepijami COVID – 19 padaliniuose dirbantys darbuotojai, GMP darbuotojai, karščiavimo ir mobiliose komandose dirbantys darbuotojai, kiti darbuotojai, užtikrinantys aukščiau išvardintų padalinių darbą ir turintys didelę riziką susirgti COVID – 19 liga.

Visa su antrąja siunta gauta vakcina yra paskirstyta Panevėžio ir Utenos apskričių ligoninėms. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje šiuo metu dirba virš 700 darbuotojų, kurie dar nėra skiepyti. Jie bus baigti skiepyti sulaukus sekančių vakcinos siuntų.

Pirmasis darbuotojų vakcinacijos procesas Respublikinėje Panevėžio ligoninėje praėjo sklandžiai – darniai ir profesionaliai dirbo šį procesą organizuojanti komanda, medicinos personalas, vykdęs skiepijimą, pagalbiniai aptarnaujantys darbuotojai, užtikrinę sklandų šio proceso vyksmą.

Pirmųjų dviejų siuntų metu Respublikinė Panevėžio ligoninė Panevėžio ir Utenos apskričių ligoninėse dirbančių darbuotojų skiepijimui gavo 2925 dozes vakcinos.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply