„Panevėžio“ ir „Žalgirio“ ekipos sužaidė lygiosiomis

Šįvakar „Aukštaitijos“ stadione vykusiose A lygos rungtynėse susitiko vietos „Panevėžio“ ir Vilniaus „Žalgirio“ ekipos. Šis susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0).

Abi komandos rungtynes pradėjo be didesnės žvalgybos. Jau 2-ąją mačo minutę pavojus kilo prie šeimininkų vartų. Gustas Jarusevičius įsiveržė į baudos aikštelę, bet vilniečio iš aštraus kampo smūgiuotą kamuolį „Panevėžio“ vartininkas Victoras Golas nukreipė į kampinį. Po kelių minučių V. Golas atrėmė pavojingą Tomislavo Kišo smūgį.

Panevėžiečiai į varžovų išpuolius taip pat atsakė savo atakomis, bet jos didesnės grėsmės šalies čempionų vartams nekėlė.

41-ąją mačo minutę vilniečiai turėjo dar vieną galimybę pasižymėti. Po Elhadji Pape Diaw smūgių iš pradžių Crysovalantis Kozoronis, o iškart po to Matheusas Bissi padėjo V. Golui apginti savo tvirtovę.

Poilsio komandos išėjo esant rezultattui 0:0.

Iš karto po pertraukos aktyviau rungtyniavo panevėžiečiai. 50-ąją rungtynių minutę Elivelto tolimu smūgiu patikrino „Žalgirio“ vartininko budrumą, bet Edvinas Gertmonas tame epizide sužaidė patikimai. Po keturių minučių Ernesto Veliulio smūgiuotą kamuolį sugavo tinkamą poziciją vartuose užsiėmęs E. Gertmonas.

67-ąją mačo minutę puikią progą išvesti šeimininkus į priekį turėjo Jorge Elias, bet „Panevėžio“ puolėjo iš kelių metrų smūgiuotas kamuolys praskriejo virš „Žalgirio“ vartų skersinio.

79-ąją susitikimo minutę svečiams pavyko pelnyti įvartį. Po Mario Paveličiaus perdavimo iš dešiniojo krašto įvartį smūgiu galva pelnė Josipas Tadičius.

Po keturių minučių šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą. Ką tik aikštėje po keitimo pasirodęs Antonis Kapnidis atliko tikslų perdavimą Elivelto, kuris tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vilniečių vartus.

Per likusį laiką rezultatas nepasikeitė. Rungtynės baigėsi kovingomis lygiosiomis 1:1.

Šalies čempionate panevėžiečiams akistatose su „Žalgirio“ futbolininkais pirmą sykį pavyko iškovoti tašką. Per visą tarpusavio susitikimų istoriją Lietuvos A lygoje iki šio vakaro rungtynių „Panevėžys“ buvo „Žalgiriui“ pralaimėjęs visus 11 žaistų susitikimų.

Rungtynes su „Žalgiriu“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Victoras Golas, Hugo Figueredo, Justinas Januševskis, Matheusas Bissi, Rafaelis Floro, Crysovalantis Kozoronis, Tautvydas Eliošius, Ernestas Veliulis (90 min. Žygimantas Baguška), Elivelto (90 min. Sebastianas Vasquezas), Jorge Elias (81 min. Antonis Kapnidis), Ignas Kružikas (63 min. Jeffrey Sarpongas).

Artimiausias šalies A lygos čempionato rungtynes „Panevėžys“ žais rugsėjo 19 dieną išvykoje su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“.