Panevėžio jaunieji boksininkai tapo nugalėtojais

Balandžio 28- gegužės 2 d. Pasvalyje vyko vaikų ir merginų Lietuvos jaunimo bokso čempionatai. Panevėžio miesto garbę gynė Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro, sporto klubo „Olimpietis” ir Sporto vidurinės mokyklos boksininkai.

Du iš jų tapo nugalėtojais. Vaikinų grupėje, iki 49 kg svorio kategorijoje, nugalėtoju tapo Deivydas Puodžiūnas, treneriai S.Balčiauskas, J.Kibas, P.Prokofjevas, merginų grupėje, iki 75 kg svorio kategorijoje, D.Katkevičiaus auklėtinė Rūta Sutkutė.

Daug vilčių ir dėl nugalėtojo vardo buvo tikėtasi iš Augusto Beliūno, treneris D.Katkevičius. Augustas laimėjęs dvi kovas ir dėl patekimo į finalą turėjo kovoti su pasvaliečiu S.Baniu, bet pasitraukė iš kovos, nes susirgo. A.Beliūnas tenkinosi 3 vieta.

Dar viena mergina, svorio kategorijoje iki 60 kg, Greta Poškutė iškovojo 3 vietą, treneris A.Laučenkovas. Taip pat trečią vietą iškovojo V.Lavrenovas, treneris D.Katkevičius.