Panevėžio jaunieji lengvaatlečiai grįžo iš varžybų Austrijoje

Raimundo Sargūno sporto gimnazijos ir Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro lengvaatlečių grupė, grįžo iš 48 –ųjų F.Šusterio memorialo varžybų Austrijoje.

Varžybose dalyvavo 6 valstybių jauniai ir jaunučiai. Su nugalėtojos titulu namo grįžo Gabija Galvydytė. Ji 1000 m. distanciją įveikė per 3.07,90 sek. Toje pačioje distancijoje Eimantė Ramoškaitė ir Domantas Jakimavičius liko ketvirti.

Bėgant 100 m distanciją jaunučių grupėje Eivilė Cemnolonskytė iškovojo bronzos medalį. Jos laikas 12,96 sek. O Deivydas Jatužis laimėjo B finalą pasiekdamas savo asmeninį pasiekimą 11,18 sek.

Geresnių rezultatų pasiekti sutrukdė labai didelis vėjas ir šaltas oras. Vietomis vėjo gūsiai siekė net iki 4 m/s, o tai bėgikams yra daug.

Lengvaatlečius varžyboms ruošė treneriai A.Sniečkus, K.Šaulys, E.Barisienė.