Panevėžio jaunieji lengvaatlečiai iš varžybų grįžo su apdovanojimais

Praėjusią savaitę Vilniuje vyko Lietuvos lengvosios atletikos vaikų čempionatas. Panevėžio sporto centro jaunieji lengvaatlečiai iš varžybų grįžo su apdovanojimais.

Čempionu disko (1 kg) metimo rungtyje tapo Mindaugas Čereška. Antrąsias vietas iškovojo Akvilė Vitkevičiūtė (šuolis į tolį), Emilija Kropaitė (60 m), Benas Malinauskas (300 m) ir Edmundas Pikis (kūjo metimas). Urtė Šteinaitė ieties metimo rungtyje pasipuošė bronzos medaliu.

Ketvirtosios vietos diplomu apdovanotas Džiugas Kopūstas (šuolis į aukštį), penktosios vietos atiteko Viltei Gaigalaitei (šuolis į aukštį), Viltei Poviliūnaitei ir Rapolui Jukniui (šuolis į tolį), šeštą vietą 300 m bėgime užėmė Aurėja Mackevičiūtė ir ieties metikė Ugnė Šteinaitė.

Jaunuosius sportininkus čempionatui ruošė treneriai Remigijus Jakubauskas, Vidmantas Ščevinskas, Aldona Dobregienė, Rimvydas Smilgys ir Viktorija Barvičiūtė.