AktualijosNAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienos

Panevėžio jaunimas užsiėmė vasaros praktika

Panevėžio miesto savivaldybės jaunimo reikalų taryba (JRT) tęsia vasaros praktikos projektą ir pasiūlė jaunuoliams turiningai praleisti laiką įgyjant naujų įgūdžių, gebėjimų pasirinktose  įstaigose, įmonėse ir organizacijose.

Į projektą įsitraukė Savivaldybė, G. Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka, Panevėžio priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, respublikinė ligoninė, Visuomenės sveikatos biuras, Smėlynės biblioteka, Mokslo ir technologijų parkas, „Maisto bankas“, UAB „Reklamos forma“, Panevėžio gyvūnų globos draugija, krepšinio mokykla, klubas „Dviračiai“, Bendruomenių rūmai.

Savanoriškos praktikos jau ėmėsi 16 jaunuolių (mokiniai ir studentai). Kiekvienas pats  pasirinko, kur norėtų padirbėti. Dauguma praktiką atliks 2 savaites, kiti – visą mėnesį. Jie tobulins savo kompetencijas IT, medicinos, socialinės, viešojo administravimo, reklamos ir dizaino, kultūros ir sporto srityse.

JRT dėkoja projekte dalyvaujančioms įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms už pagalbą jaunimui geriau pažįstant savo pomėgius, gebėjimus, galimybes ir juos pritaikant būsimoje profesinėje veikloje.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button