Panevėžio Kalėdinei eglutei diagnozuotinas elektros netoleravimas

Panevėžio centro puošmena – 18 metrų aukščio Kalėdinė eglė vėl skendi tamsoje. Pirmą kartą ji buvo užgesusi netrukus po įžiebimo, po to vėl keletą kartų ir dabar ji gesta likus dešimčiai dienų iki Kalėdų. Kas atsitiko, kas sugedo, o gal Kalėdų eglutė netoleruoja elektros, galima tik spėlioti, nes rangovai atsakymo neturi, o užsakovams – savivaldybės valdininkams prisiskambinti neįmanoma.

Remiantis Panevėžio miesto savivaldybės informacija Kalėdinės eglutei ir miesto centro papuošimui buvo skirta 125 tūkst. eurų, darbus atliko konkursą laimėjusi Vilniuje registruota ir tik du darbuotojus turinti UAB „Lumidėja“.

Bendrovės „Lumidėja“ direktorius Karolis Balvočius ir pradžių prasitaręs, jog ketinama keisti įvadinę nuotėkio relę, vėliau tvirtino ką nors galėsiantis komentuoti tik susipažinęs su situacija vietoje.

„Kartu su „Panevėžio gatvėmis“ ieškome problemų, bandome sutvarkyti. Atvažiuojame ir žiūrėsime kaip ir kas. Tikrinsime visą grandinę“,- sakė jis.

Pasiskambinus į savivaldybei priklausančią „Panevėžio gatvių“ bendrovę, nes įmonės vyrai sukiojosi prie eglutės, išgirdome, kad ji tik talkina rangovams ir, kad eglė yra tik rangovo ir su juo sutartį sudariusio savivaldybės Miesto infrastruktūros skyriaus reikalas.

Deja, paskambinus į savivaldybę šio skyriaus vedėjas Dalius Vadluga mobiliojo ryšio telefonu neatsiliepė. Priskambinti laidiniu telefonu irgi nepavyko, nes taip jau būna, kad į valdžios rūmus visos telefono linijos būna užimtos.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: