Panevėžio kolegija kviečia įsitraukti į projekto veiklas

Nesimokai? Nedirbi? Trūksta noro ar motyvacijos imtis veiklos? O gal žinių? Panevėžio kolegija kviečia įsijungti į projekto veiklas, pasisemti patirties ir motyvacijos iš regione veikiančių verslininkų – mentorių, kurie įkvėps naujiems darbams ir padrąsins įgyvendinti svajones.

Rugpjūčio 17 d. įvyko Panevėžio kolegijos vykdomo projekto „Ekonomiškai neaktyvių asmenų, studijuojančių ir baigusių studijas, darbinių įgūdžių ugdymas“ pristatymas. Susirinkusiuosius sveikino Panevėžio kolegijos direktorius dr. Gediminas Sargūnas ir projekto vadovė dr. Diana Micevičienė. Jie pristatė būsimas projekto veiklas ir linkėjo kiekvienam dalyviui išdrįsti ieškoti, keistis, veikti.

Pirmojo susitikimo metu jauni verslininkai, dirbantys ir kuriantys Panevėžyje, dalijosi savo gyvenimo bei verslo istorijomis, atradimais ir nusivylimais, pasakojo apie kontaktų ir bendradarbiavimo svarbą. Ilgametę patirtį turinčios verslios moterys prisistatė kaip mentorės ir pasakė, ko tikisi iš būsimų kolegų, praktikantų.

Renginyje dalyvavusi Panevėžio mokslo ir technologijų parko vadovė Neringa Trinskienė pristatė bendradarbystės centro „Spiečius“ veiklą ir galimybes.

Panevėžio kolegija kviečia įsitraukiti į projekto veiklas (atnaujinti įgūdžius, įgyti praktinių žinių, praplėsti ryšių ir kontaktų ratą)  į darbo ar profesinę rinką norinčius grįžti/įsitraukti asmenis.

Projekto veiklose kviečiami dalyvauti 18 – 29 metų darbingi ekonomiškai neaktyvūs Panevėžio miesto gyventojai.

Registracija:  https://bit.ly/3ireF6Q

Plačiau apie projektą: https://bit.ly/3zhurHi


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply