Panevėžio kolegijoje gali mokytis kiekvienas

Panevėžio kolegija – aukštoji mokykla, kurioje greta koleginių studijų vykdomas ir neformalus suaugusiųjų švietimas, plėtojami taikomieji tyrimai. Įvairaus amžiaus miesto gyventojai čia tobulina bendrąsias ir profesines konpetencijas. Jau eilę metų populiariausių Kolegijos neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programų sąraše „Taikomoji (dekoratyvinė) dailė“, „Tapybos technikos ir technologijos“, „Apskaita kompiuterizuotai“, įvairūs informacinių technologijų kursai, specializuotos biomedicinos (burnos higienos, odontologinės priežiūros, anestezijos, psichikos sveikatos ir t.t.) programos.

Šis ruduo kaip niekad turtingas neformaliojo suaugusiųjų švietimo programomis. Ką tik džiaugėmės Gidų rengimo programos startu, Aukštaitijos savišvietos akademijos (ASA) naujų mokslo metų pradžia, o įvairių specialybių mokytojai, studijuojantys savaitgaliais perkvalifikavimo programoje „Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas“ jau rengiasi pirmajai praktikai darželyje.

2019 m. spalio 24 d.,17.10 val., panevėžiečiai, norintys išbandyti save naujoje veiklos srityje – dailėje, kviečiami į programos „Tapybos technikos ir technologijos“(60 val.) mokymus. Šią neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programą parengė ir vykdo žinomas dailininkas, kolegijos lektorius Girmantas Rudokas, turintis didelę suaugusiųjų mokymo patirtį. Šiemet programa dalinai finansuojma Panevėžio miesto savivaldybės biudžeto lėšomis.Mokymai „Tapybos technikos ir technologijos“vyks Panevėžio kolegijoje iki 2020 m. sausio mėnesio, ketvirtadieniais. Dalyviai susipažins su klasikinės ir šiuolaikinės tapybos rūšimis, formuosis praktinio darbo įgūdžius įvairiomis tapybos technikomis (akvarelė, pastelė, tapyba akriliniais dažais, tapyba ant šilko ir kt), ugdysis estetinę kultūrą.

2019 m. lapkričio 20 d., 17.15 val. visus, norinčius išmokti tvarkyti apskaitą kompiuterio pagalba, lektorė Ana Samuilova ir doc. dr. Jurgita Lieponienė kviečia į mokymus „Apskaita kompiuterizuotai“ (66 val.). Specialus buhalterinis išsilavinimas nebūtinas. Mokymai vyks vakarais, pirmadieniais ir trečiadieniais. Dalyviai įgis darbo su kompiuterinėmis programomis ,,Stekas Plius“ ir ,,Rivilė – Gama“ įgūdžių.

Besidomintiems teismine meditacija siūlome atvyti į Mediatorių mokymus. Programą pagal Lietuvos Respublikos teisingumo ministro patvirtintus minimalius reikalavimus, parengė  teisės mokslų daktaras dr. Giedrius Nemeikšis. Mokymai vyksta pentadieniais nuo 16 val. kolegijos centriniuose rūmuose, 135 auditorijoje. Aukštaitijos savišvietos akademijos klausytojams ši programa nemokama.

Baigusiems Panevėžio kolegijos neformaliojo švietimo programas išduodami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai. Daugiau informacijos el. paštu rimanta.pagiriene@panko.lt ar telefonais: Tel.: (8 45) 461 433; Mob.: 8 671 422 61.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply