Panevėžio kolegijoje vyko studentų inžinerinės ir kompiuterinės grafikos konkursas

Panevėžio kolegijos Technologijos mokslų fakultetas gegužės 4 d. sukvietė respublikos kolegijų studentus ir profesinio rengimo centrų moksleivius į 12-ąjį respublikinį studentų inžinerinės ir kompiuterinės grafikos konkursą. Savo žinias ir gebėjimus palyginti su kitų mokyklų atstovais panoro 30 jaunuolių iš 10-ies respublikos švietimo įstaigų. Kartu su konkurso dalyviais iš septynių miestų atvyko 15 inžinerinės ir kompiuterinės grafikos dėstytojų.

Po kolegijos direktoriaus dr. Gedimino Sargūno sveikinimo žodžių ir konkurso organizacinio komiteto pirmininkės Ritos Juškienės instruktažo dalyviai pasklido po kabinetus: kas sėdo prie kompiuterių, kas su pieštukais rankose palinko prie A3 formato popieriaus lapų. Po dviejų su puse valandos kruopštaus darbo brėžinius perėmė vertinimo komisija, kruopščiai nagrinėjusi kiekvieną brėžinio elementą.

Inžinerinės grafikos sekcijoje stipriausiais pripažinti Kauno technikos kolegijos komandos nariai, antrąją vietą laimėjo konkurso šeimininkai – Panevėžio kolegijos studentų komanda. Trečiosios vietos laimėtojais tapo antroji Kauno technikos kolegijos komanda.

Inžinerinės grafikos sekcijoje individualioje įskaitoje stipriausiais pripažinti Šiaulių profesinio rengimo centro, Klaipėdos technologijų mokymo centro ir Marijampolės kolegijos atstovai. Stipriausiomis komandomis tapo Klaipėdos technologijų mokymo centro ir Šiaulių valstybinės kolegijos komandos.

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Lietuvos inžinerinės grafikos ir geometrijos draugijos padėkos raštais, Panevėžio kolegijos prizais ir direktoriaus padėkos raštais.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply