Panevėžio kolegijos absolventams įteikti diplomai

Šiandien Panevėžio miesto mero pavaduotojas Valdemaras Jakštas dalyvavo Panevėžio kolegijos absolventų diplomų įteikimo šventėje.

„Sveikinu jus užbaigusius studijas. Nuėjote labai reikšmingą gyvenimo atkarpą ir pasiekėte itin puikų rezultatą. Šių studijų Panevėžio kolegijoje pabaiga – tai tik naujo ir jaudinančio etapo pradžia. Daugelis jūsų dar studijuodami dirbote pagal savo būsimąsias specialybes, kurdami pridėtinę vertę ir padėdami mūsų miestui įgyvendinti Pramonės 4.0 strateginę kryptį. Panevėžio kolegijoje ne tik augote kaip specialistai, bet ir tobulėjote kaip asmenybės. Dėkoju jums, jūsų artimiesiems ir žinoma Panevėžio kolegijos bendruomenei, kuri sutelkė visas jėgas, kad taptume stipriausiais savo srities specialistais“, – sveikinimo kalbą sakė V. Jakštas.

Šiais metais kolegiją baigė 218 absolventų, 15 jų gavo diplomus su pagyrimu. Socialinių mokslų fakultetą baigė 98 absolventai, technologijų mokslų fakultetą – 62, biomedicinos mokslų fakultetą – 58. Gausiausios studijų programų absolventų gretos:  buhalterinė apskaita – 30, ikimokyklinio ugdymo pedagogika – 26, kineziterapija – 22, burnos higiena – 21, statyba – 17, elektros ir automatikos įrenginiai – 16.

Iš viso Panevėžio kolegijoje studijuoja 1300 studentų.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: