Panevėžio kolegijos Alumni bendruomenę subūrė rudeninis žygis

Šeštadienio rytą Panevėžio kolegiją sujudino linksmas šurmulys. Į rudeninį Panevėžio kolegijos Alumni klubo žygį pakvietė klubo Prezidentė Genė Jakaitienė ir aktyvas. Prie kolegijos būriavosi besišypsantys buvę ir dabartiniai kolegijos darbuotojai, studentai ir bičiuliai.

Žygyje dalyvavo net Alumniečių anūkai. 10 – metis Jokūbas buvo sužavėtas Krekenavos bazilika ir aplinkiniais vaizdais iš jos. Jam labai patiko žygis, žaidimai, tad vos pasibaigus žygiui, pradėjo laukti sekančio Panevėžio kolegijos ALUMNI klubo susibūrimo. Panevėžio kolegijos ALUMNI žygio tikslas – stiprinti kolegijos alumniečių draugystę, ryšį su Panevėžio kolegija.

Žygio dalyviai aplankė Krekenavos Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų baziliką, Krekenavos apžvalgos bokštą, regioninio parko Lankytojų centro ekspoziciją. Žygiavo ir grožėjosi Nevėžio tėkmės skalaujama buvusio Slabados malūno užtvanka. Dalyviai, žingsniuodami Girinio pažintiniu taku, mėgavosi gamtos vaizdais, lapų šlamesiu ir prisiminimais apie Panevėžio kolegiją. Pilni įspūdžių žygeiviai susirinko Panevėžio kolegijos ALUMNI klubo prezidentės G. Jakaitienės sodyboje, kurioje visų laukė troškinys, kepama kiaušinienė ir žaidimai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: