Panevėžio kolegijos direktoriaus pavaduotojas mokslui ir plėtrai dr.Evaldas Sapeliauskas ir Technologijų mokslų fakulteto dekanas dr. Arūnas Tautkus

Panevėžio kolegijos kolektyve pokyčiai

Naujus mokslo metus ir studentus pasitiks pasikeitusi Panevėžio kolegijos administracija.

Rugpjūčio 17 d.  Panevėžio kolegijos bendruomenė atsisveikino su direktoriaus pavaduotoju mokslui ir plėtrai dr. Donatu Bakšiu. Direktorius dr.Gediminas Sargūnas viso kolektyvo vardu padėkojo Donatui už atsidavimą darbui ir įkvepiantį pavyzdį.

Rugpjūčio 18 d. darbą pradėjo naujasis Panevėžio kolegijos direktoriaus pavaduotojas mokslui ir plėtrai – dr.Evaldas Sapeliauskas. Pavaduotojas 2017 m. sėkmingai apgynė technologijos mokslų srities elektros ir elektronikos inžinerijos krypties daktaro disertaciją. Jis įsitikinęs, kad „Matematika – mokslų motina, be fizikos nepajudinsime žemės, o be informatikos šiandien pasaulis būtų lėtas.“

Technologijų mokslų fakulteto dekanu patvirtintas dr. Arūnas Tautkus. Dekanas 2006 m. sėkmingai apgynė transporto inžinerijos mokslų daktaro laipsnį.

Panevėžio kolegijos bendruomenė tiki, kad pavaduotojo ir dekano sukauptos žinios padės drauge siekti užsibrėžtų aukštosios mokyklos tikslų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: