Panevėžio kolegijos stendui – bronza!

Balandžio 22-23 dienomis Klaipėdoje 19-tą kartą vyko tarptautinė Verslo praktinių mokymo firmų mugė. Panevėžio kolegiją mugėje atstovavo Verslo praktinio mokymo firma “Stilius” vadovaujama dėstytojos lektorės Sandros Žukauskienės. Nominacijoje už originaliausią stendą tarp aukštųjų mokyklų firmų, Panevėžio kolegija iškovojo bronzą!

Praktinio mokymo firmos veikla labai artima tikrai verslo įmonei. Joje veikia keturi tipiniai skyriai: personalo, pirkimo, pardavimo-marketingo ir finansų-buhalterijos. Tokioje firmoje viskas yra tikra (finansiniai dokumentai, sutartys, mokesčių tarifai, dirbama pagal galiojančius LR įstatymus, Vyriausybės nutarimus, realius valiutų kursus ir pan.). Skirtumas tik toks, kad nėra tikrų materialių prekių (egzistuoja tik dokumentuose) ir pinigai yra netikri (jie vėl gi egzistuoja tik SimuLith banko įrašuose ir PMF buhalterinėse knygose).

Panevėžio kolegijos PMF “Stilius” prekiauja kosmetikos ir parfumerijos prekėmis. Jos partneriai yra ne tik Lietuvos praktinio mokymo firmos, bet ir firmos iš užsienio šalių: Prancūzijos, Suomijos, Vokietijos, Ukrainos, Danijos. Praktinio mokymo firmos darbe reikia pritaikyti įvairių dalykų teorines žinias: marketingo, vadybos, raštvedybos, užsienio kalbų, informatikos, matematikos, ekonomikos, finansinės apskaitos.

Studentai, studijuojantys verslo, reklamos vadybą, buhalterinę apskaitą ir finansus PM firmoje lavina verslumo, darbo komandoje, bendravimo, bendradarbiavimo, problemų sprendimo ir sprendimų priėmimo įgūdžius bei mokosi teorines žinias pritaikyti versle. Praktiniam mokymui PM firmoje skiriama 105-210 akademinių valandų.
Aušra Gudgalienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: