„Panevėžio“ komanda su „Kauno Žalgiriu“ sužaidė lygiosiomis

Gintaras Brazdžionis

Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos stadione sekmadienį panevėžiečiai galėjo stebėti dvejas futbolo rungtynes. LFF I lygos pirmenybių susitikimą „Panevėžys B“ 1:3 (0:2) pralaimėjo Kauno „Hegelmann Litauen“, o pagrindinė „Panevėžio“ komanda draugišką mačą su „Kauno Žalgiriu“ baigė lygiosiomis 2:2.

Šiame sezone į pačią aukščiausią vietą LFF I lygos pirmenybėse nusitaikę „Hegelmann Litauen“ futbolininkai ryžtingai pradėjo rungtynes. Svečiai pirmajame kėlinyje pelnė du įvarčius, kai pasižymėjo Aurimas Raginis ir Aleksas Kyeremehas.

Po pertraukos svečių komandos futbolininkas Rimvydas Lipnevičius pelnė dar vieną įvartį, bet šeimininkų žaidėjas Faustas Steponavičius sugebėjo rezultatą sušvelninti.

„Panevėžio B“ komanda rungtynes su kauniečiais žaidė tokios sudėties: Šarūnas Jurevičius, Motiejus Slivka, Eimantas Dzinga (82 min. Emilis Varnas), Arnas Končius (72 min. Rokas Nakrošius), Darius Jurgelevičius (74 min. Pijus Seikauskas), Matijus Remeikis, Evaldas Urmonas (87 min. Domas Račkauskas), Domantas Vaičekauskas, Gustas Žederštreimas, Žygimantas Baguška (46 min. Nojus Lukšys), Faustas Steponavičius.

Šeštadienį, rugsėjo 26 dieną, „Panevėžys B“ namuose LFF I lygos rungtynes žais su Alytaus „Dainava“. Susitikimas „Žemynos“ progimnazijos stadione prasidės 15 valandą.

Dar prieš I lygos susitikimą „Žemynos“ progimnazijos stadione pagrindinė „Panevėžio“ komanda išnaudojo pertrauką A lygoje ir sužaidė draugiškas rungtynes su „Kauno Žalgirio“ ekipa.

„Žemynos“ progimnazijos stadione kauniečiai pirmieji išsiveržė į priekį. Suklydus šeimininkų vartininkui įvartį pelnė gynėjas iš Prancūzijos Stevenas Thicotas.

Dar pirmajame kėlinyje šeimininkai sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą. Po gražios atakos Rafaelis Floro iš baudos aikštelės krašto tiksliu smūgiu nuginklavo „Kauno Žalgirio“ vartininką. Vėliau Ignas Kružikas pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Po pertraukos komandos vėl keitėsi pavojingomis atakomis, tačiau buvo pasiektas vienintelis įvartis. „Kauno Žalgirio“ žaidėjas Gratas Sirgedas gražiu smūgiu išlygino rezultatą.

Šiemet A lygoje nebesusitiksiančios komandos išsiskyrė taikiai – 2:2.