Pradžia AINA TV Panevėžio krašto pramonininkai apžvelgė nuveiktus darbus ir išsikėlė naujus tikslus

Panevėžio krašto pramonininkai apžvelgė nuveiktus darbus ir išsikėlė naujus tikslus

1527
0

Panevėžio krašto pramonininkų asociacijos nariai bendrame susitikime aptarė praėjusių metų rezultatus ir numatė gaires šiems metams.

Panevėžio krašto pramonininkų asociacija vienijanti per 20 narių pernai metais išsigrynino savo veiklas, pritraukė naujų narių ir su optimizmu žvelgia į šių metų perspektyvą.

Ieškant racionaliausių sprendimų Panevėžio krašto pramonininkams, anot asociacijos prezidento, būtinas susitelkimas, bendrų sprendimų paieškos.

Pasak Panevėžio krašto pramonininkų asociacijos prezidento, Panevėžys išlieka vienu didžiausių šalies pramonės centru, todėl labai svarbu žengti pirmyn, modernizuojant gamybą, kuriant naujas darbo vietas.

Panevėžio krašto pramonininkų asociacijos prezidentą džiugina ir tas faktas, kad bene prieš metus intensyviau imta bendrauti su Panevėžio miesto savivaldybės verslo taryba ir šis bendradarbiavimas jau duoda pirmuosius rezultatus.

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.