Asm. archyvo nuotr.

Panevėžio krašto pramonininkų asociacija sieks stiprinti bendradarbiavimą su savivalda

Panevėžio karšto pramonininkų asociacijoje (PKPA), kuri Panevėžio krašte veikia jau 24 metus ir vienija  šio krašto pramonės ir paslaugų įmones bei mokslo institucijas, pokyčiai. Ilgametį asociacijos vadovą –  Rimantą Servą  – direktoriaus pareigose pakeitė Daiva Rimašauskaitė.

“Dėkojame Rimantui už jo ilgametį darbą,  atsidavimą, skirtą laiką ir jėgas. Kartu su Rimantu atlaikėme ypatingai sudėtingą ekonominių sukrėtimų, pandemijos ir karo iššūkių laikotarpį. Svarus jo indėlis ir kantrus kryptingas darbas padėjo mums augti visos Panevėžio bendruomenės akyse, plėtoti veiklą, tapti stipria ir atsakinga verslo bendruomene. Labai džiaugiamės, kad Rimantas sutiko ir toliau skirti savo laiką ir patirtį PKPA – jis darbą tęs mūsų asociacijos valdyboje”, – sako PKPA prezidentas Mantas Gudas.

Pasak jo, asociacija išaugo ir sustiprėjo- PKPA vienija daug įmonių, kurios siekia aktyvios asociacijos veiklos, galvoja ne tik apie savo įmonių pasiekimus, bet ir apie viso regiono ateitį bei miesto bendruomenės telkimą ir stiprinimą.

„Tikimės, kad D.Rimašauskaitės ilgametė darbo patirtis tiek viešajame sektoriuje, tiek ministerijose bei žinios, kurias ji sukaupė dirbdama beveik 10 m. Lietuvos pramonininkų konfederacijoje, o taip pat jos darbo komunikacijos srityje patirtis prisidės prie mūsų asociacijos augimo ir stiprėjimo, o tap pat padės gerinti mūsų, kaip atsakingos verslo bendruomenės, įvaizdį”, – pažymi PKPA prezidentas.

PKPA prezidentas pabrėžia, kad dabar asociacija išskirtinį dėmesį skirs ne tik verslo aplinkos sąlygų gerinimui ir įmonių konkurencingumo stiprinimui, bet ir tokiems aktualiems klausimams, kaip jaunimo išlaikymas regione, darbo jėgos klausimų sprendimas.

“Didelį dėmesį iki šiol skyrėme švietimo klausimams. Ir toliau stiprinsime verslo ir vietinių švietimo įstaigų bendradarbiavimą, nes tik taip galime pasiekti pokytį ir pritraukti daugiau jaunimo mokytis ir dirbti Panevėžyje. Labai svarbu, kad mūsų kraštas taptų patrauklus jauniems žmonėms čia mokytis, dirbti ir kurti savo ateitį. Sieksime kartu su savivaldybe ir  mokyklomis keisti moksleivių požiūrį į  tiksliuosius mokslus ir pasirenkamas specialybes – norime, kad  inžinerijos sritis taptų patrauklesnė jauniems žmonėms ir galėtume auginti naują talentingų inžinierių kartą, kuri taip reikalinga mūsų įmonėms,“- pažymi M.Gudas.

Pasibaigus savivaldos rinkimams ir suformavimus naują taryba, PKPA nariai ketina aptarti bendradarbiavimo stirpinimą su savivalda. PKPA prezidento teigimu, ypatingai svarbu   stiprinti savivaldos, švietimo ir verslo bendradarbiavimą – verslas supranta, kad jų veiklos plėtra ir sėkmė yra neatsiejama nuo žmonių.

“Turime nepamiršti, kad išskirtinis vaidmuo tenka savivaldai, kai yra sprendžiami švietimo klausimai ir verslo bei žmonių problemos. Kaip rodo apklausos, žmonės savivaldybėse išsprendžia apie 85-90 proc. jiems rūpimų klausimų. Verslas ir savivalda turi veikti kartu, nes nuo verslo sėkmės priklauso regiono gyvybingumas ir ten gyvenančių žmonių gerovė”, – sako PKPA prezidentas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: