Panevėžio kraštotyros muziejuje bus galima apsilankyti nemokamai

Panevėžio kraštotyros muziejus jungiasi prie respublikinių muziejų iniciatyvos ir nuo šiol kiekvieno mėnesio paskutinį sekmadienį nuo 11 iki 16 val. plačiai atvers duris ir kvies nemokamai lankytis ekspozicijose.

„Džiaugiamės, kad šiemet jau 97-ąjį gimtadienį minintis Panevėžio kraštotyros muziejus papildė Lietuvos nemokamų lankytinų kultūros objektų sąrašą. Sausio 30-oji yra paskutinis sausio sekmadienis, tad gyventojai ir miesto svečiai nuo 11 iki 16 val. galės nemokamai apsilankyti atnaujintoje ekspozicijoje „Epochų dialogai“, – sako Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Panevėžio kraštotyros muziejus atlieka svarbią misiją – ne tik saugo ir kaupia krašto istoriją, bet ir ugdo pilietiškumą, supažindina su praeitimi. 1925 m. sausio 18 d., minint Klaipėdos krašto prijungimo antrąsias metines, buvo įkurtas Panevėžio muziejus ir seniausiame miesto pastate iškilmingai atidaryta pirmoji ekspozicija.

Jei reikėtų išsamesnės informacijos dėl apsilankymo Kraštotyros muziejuje, skambinkite tel.: (8 45) 59 61 81 arba rašykite el. paštu informacija@paneveziomuziejus.lt.

Primename, kad dėl epidemiologinės situacijos šalyje vyresniems nei 16 m. amžiaus gyventojams muziejuje lankytis galima tik turint Galimybių pasą. Atvykusieji į įstaigą privalo laikytis valstybės lygio operacijų vadovo sprendimų – nesibūriuoti, laikytis koronaviruso prevencijos priemonių – tinkamos higienos, išlaikyti saugų 2 metrų atstumą.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: