Panevėžio kredito unija atsibunda

Gintautas SUBAČIUS

Po spalį vykusių Seimo rinkimų kalbintas Panevėžio kredito unijos administracijos vadovas ir valdytojas Kazimieras Antanynas tikino, kad unija savo padaliniuose net ne savo nariams pradėjo teikti pinigų išgryninimo paslaugas. Tąkart jis teigė, jog bus taikomas 0,6 proc. pinigų išgrynimo mokestis, tai yra norint į piniginę įsidėti šimtinę būtų tekę sukrapštyti 60 centų.

Tačiau prieš pat Kalėdas tūlas ramygalietis negavęs grynųjų pinigų komunaliniams mokesčiams susimokėti nei vienoje iš keturių maisto prekių parduotuvių, nes pinigų „Perlo“ terminaluose nebuvo, o jie mokesčių nuo banko kortelių nenuskaito, pravėrė kredito unijos duris. Tačiau jam ten teko nusivilti. Kasininkė pareiškė, kad nėra kažkokios programos ir ne unijos nariai nieko negaus. Tąkart paminėjus, kad unijos valdytojas yra sakęs, jog pinigų išgrynimo paslaugos pradėtos teikti prieš porą mėnesių, moteris atsakė, kad maža kas ką kalba, o situacija yra tokia, kokia yra.

Tuojau pat po Trijų Karalių paskambinus ponui K.Antanynui jis vėlgi teigė, kad unijos padaliniuose bent Krekenavoje ir Ramygaloje pinigų išgrynimo paslauga teikiama. Pertraukus pašnekovą ir pareiškus, kad kalba netiesą, unijos valdytojas pažadėjo viską išsiaiškinti ir perskambinti. Jis patikino, kad ryšiai sutvarkyti, programa yra, taigi nesusipratimas, anot jo, galėjo įvykti nebent dė kažkokių vidinių ryšių.

Po keliolikos minučių korespondentui perskambinusi unijos Ramygalos padalinio kasininkė Birutė V. patikino, kad aparatas pinigams nuo banko kortelių nuskaityti buvo pastatytas dar rugsėjį, tačiau nebuvo programos, nebuvo patvirtintų tarifų, todėl pinigų išgryninimo paslauga pradėta teikti tik nuo 28 gruodžio dienos. Tiesa, kasininkė perspėjo, kad ir unija nevisada gali turėti pakankamai grynųjų.

Dar kartą pravėrus unijos duris paaiškėjo, kad K.Antanyno žadėtas pinigų išgryninimo mokestis ūgtelėjo iki 0,8 proc. Ponia Birutė net parodė raštą, kad būtent toks tarifas nustatytas. Be to nustebino ir tai, jog klientui buvo privalu kasininkei pasisakyti savo pavardę ir pirmą vardo raidę. Verta pastebėti ir tai, kad savaitgaliais kredito unija nedirba.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: