Panevėžio krepšininkai Lietuvos 3×3 čempionato finale užėmė prizines vietas

Savaitgalį Panevėžyje paaiškėjo stipriausios 3×3 krepšinio komandos – čia vyko Lietuvos 3×3 krepšinio čempionato finalas.  Dėl nugalėtojų titulo varžėsi ir 4 į stipriausiųjų krepšininkų gretas patekusios Panevėžio sporto centro komandos.

Tado Mykolaičio treniruojami jaunieji sportininkai, pasivadinę „Lietkabeliukas“ (U13) – Dovydas, Jonas, Nikas ir Nojus – pelnė antrą vietą.

Trenerio Justo Četkausko berniukų komanda, pasivadinusi „MMTS“ (U12) – Matas, Simas, Titas ir Matas – užėmė trečią vietą ir pasidabino bronzos medaliais.

Aurimo Puodžiūno treniruojama Panevėžio sporto centro krepšininkų komanda PKKSC (U15) – Antanas, Egitas, Rokas ir Tomas – taip pat pelnė trečią vietą.

Panevėžio sporto centro treneriai T. Mykolaitis, J. Četkauskas ir A. Puodžiūnas jauniesiems krepšininkams dėkoja už puikią kovą Lietuvos 3×3 krepšinio čempionato finale ir linki sėkmės naujame sezone.