Panevėžio kultūros ir poilsio parko tilto statybos – tęsiamos!

Senuoju Panevėžio kultūros ir poilsio parko tiltu vaikščioję pėstieji sunerimo, jog naujo tilto statybos sustojo. Tačiau savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Vyžintas tikina, iki šiol buvo vykdomi smulkesni darbai, statybos yra tęsiamos, ir jau – gautos pagrindinės tilto konstrukcijos.

Dalis kitoje Nevėžio pusėje gyvenančių panevėžiečių senuoju Kultūros ir poilsio parko tiltu, pastatytu dar 1984-aisiais keliavo ne tik į parką, bet ir darbą ar kitus netoliese esančius objektus. Nuo pat pastatymo šis tiltas nė karto neremontuotas, todėl šiemet jis buvo visiškai išardytas, ir nuspręsta pastatyti naują toje pat vietoje abu Nevėžio krantus jungiantį tiltą. Statybos prasidėjo dar pavasarį, tačiau pastaruoju metu praeiviai buvo kiek sunerimę, mat kurį laiką nesimatė jokių vykdomų darbų.

Miesto savivaldybės administracijos direktoriaus teigimu, tilto statybos darbai sustoję nebuvo. Tiesiog, kol buvo vežamos didžiosios konstrukcijos dalys, buvo vykdomi kiti konstrukciniai darbai, kurių praeiviai galėjo ir nepastebėti.

Kultūros ir poilsio parko pėsčiųjų tilto statybos atsieis penkis šimtus keturiasdešimt vieną tūkstantį eurų. Visą šią sumą finansuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija. Planuojama, jog pėstieji šiuo tiltu galės naudotis jau rudenį.

Plačiau vaizdo reportaže.

GNTV logo2


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

One Comment

  • Galima manyti, kad pėsčiųjų tilto statybos darbų sąmata gerokai išpusta – darbai vykdomi vėžlio tempu. Kiltų įtarimai, jei per trumpą laiką būtų „įsisavinti“ tokie dideli pinigai. Per tiek laiko buvo galima padaryti naujus klojinius ir atlieti naujas atramas. Toks jau tas gyvenimas – daug kas „maitinasi“ iš valstybės iždo…

Leave a Reply