Panevėžio lėlių vežimo teatras išvyksta 35-ųjų tradicinių vasaros gastrolių

Jau visai netrukus vienintelio Europoje Panevėžio lėlių vežimo teatro kūrybinis kolektyvas beveik mėnesiui iškeliaus į 35-ąsias tradicines vasaros gastroles po Lietuvą.

Tai iš tiesų unikalus reiškinys – plentais ir vieškeliais per šalį rieda didelis spalvingas vežimas, kurį traukia garvežys. Jis sustoja miesteliuose ir kaimuose, kur laukia nematytos ir negirdėtos lėlių pasakos pasiilgę vaikai.

Birželio 5 – 29 dienomis teatro kolektyvas su  spektakliu teatrinė improvizacija „Lėlių cirkas“ (rež. I. Ignatenko ir S. Alochinas) aplankys Panevėžio, Anykščių, Molėtų, Utenos, Švenčionių, Ignalinos, Zarasų, Rokiškio ir Kupiškio rajonus.

Planuojama aplankyti net 45 miestelius: Velžį, Liūdynę, Miežiškius, Nevėžį, Raguvėlę, Troškūnus, Andrioniškį, Anykščius, Burbiškį, Skiemonis, Girsteitiškį, Molėtus, Toliejus, Kuktiškes, Saldutiškį, Linkmenis, Kaltanėnus, Ignaliną, Vidiškes, Kazitiškį, Dūkštą, Visaginą, Zarasus, Degučius, Antalieptę, Dusetas, Antazavę, Aleksandravėlę, Obelius, Rokiškį, Bajorus, Žiobiškį, Kaziliškį, Pandelį, Skapiškį, Naivius, Šepetą, Kupiškį, Noriūnus, Rudilius, Subačių, Tiltagalius, Karsakiškį, Kaubariškį, Vaivadus.

Ši tradicija neblėsta dėl kilnaus tikslo – sukviesti kuo didesnes auditorijas, nepaisant amžiaus, socialinės ar ekonominės padėties. Projektu siekiama populiarinti Panevėžio miesto vardą bei lėlių teatro meną regionuose, suartinti ir paskatinti bendradarbiavimą bei partnerystę su vietos bendruomenėmis, formuoti vaikų ir jaunimo vertybines nuostatas, kurios padės auginti visapusiškai šiuolaikiškas ir dvasiškai turtingas asmenybes.

Už paramą organizuojant 2021 metų 35-ąsias tradicines vasaros gastroles su vežimu po Lietuvą, lėlių vežimo teatro kolektyvas dėkoja Lietuvos Kultūros tarybai, Panevėžio miesto savivaldybei ir žinoma, visoms vietos bendruomenėms, kultūros darbuotojams ir visiems mylintiems teatro meną.

Plačiau apie spektaklį:https://www.leliuvezimoteatras.lt/spektakliai/leliu-cirkas.html


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: