Panevėžio lėlių vežimo teatro nuotr.

Panevėžio lėlių vežimo teatre auga paslaptingas „Pasakų medis“

Panevėžio lėlių vežimo teatras mažuosius žiūrovus kviečia į savo naująją premjerą – „Pasakų medis”. Teatro kūrybinė trupė, kartu su profesionalia, ne vieną spektaklį Panevėžio lėlių vežimo teatre pastačiusia režisierė iš Ukrainos Marina Bogomas ir dailininke Olga Filončiuk, sukūrė spektaklį, kurio pagrindas yra lietuvių liaudies pasakos. Spektaklis ypatingas ne tik savo vertybėmis, bet ir įstabiomis šiaudinėmis lėlėmis, kurios atgyja vos į jas pažiūrėjus, o su kiekvienu jų judesiu prasideda stebuklas.

Na o šis spektaklis apie….. Gyveno kartą vyras ir moteris. Ir turėjo jie tiek pasakų, kiek medžiai turi  lapų, kiek danguje yra žvaigždžių…. Visos tos pasakos buvo skirtingos: linksmos ir liūdnos, malonios ir baisios, paprastos ir stebuklingos…. Ir visos tos pasakos pasakojo mūsų brangios žemės istoriją. Žemės, kurią mes taip mylime!

Spektaklis „Pasakų medis” įkvepia vaikus ir tėvelius pasinerti į nuostabų lietuvių tautosakos pasaulį. Tai spektaklis, kuriame kiekvienas gali pajusti prisirišimą prie paveldo ir įkvepiančių istorijų, leidžiančių pažvelgti į mūsų gimtąjį kraštą kitomis spalvomis!

SPEKTAKLIO AUTORĖ IR REŽISIERĖ – Marina Bogomas.

DAILININKĖ – Olga Filončiuk.

VAIDINA: Rima Lapinskienė, Danutė Rukšienė, Margarita Kisiliova, Rita Zutkienė, Aleksandras Železnovas, Stanislavas Alochinas, Vladyslavas Mozgovijus, Igoris Ignatenko, Aliona Hašinska.

SPEKTAKLĮ KURIANT DALYVAVO: Marija Makarenko, Marina Kreidi, Kęstutis Vaitkevičius.

GARSO REŽISIERIUS – Andrius Gaigalas.

ŠVIESOS REŽISIERĖ – Ina Jackūnienė.

REŽISIERIAUS ASISTENTĖ – Reda Matuzevičienė.

TEATRO MENO VADOVAS Antanas Markuckis.

Skirta vaikams nuo 2 metų.

Spektaklio trūkmė: 40 min.

Visus, norinčius apsilankyti premjeroje “Pasakų medis”, lauksime Panevėžio lėlių vežimo teatre lapkričio 18 ir 19 dienomis. Bilietus į spektaklius kviečiame įsigyti internetinėje svetainėje kakava.lt arba teatro kasoje.

Panevėžio lėlių vežimo teatro nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: