Panevėžio lengvaatlečiai iškovojo medalius

750
0
DALINTIS
Nuotraukoje: iš kairės J. Kasiulevičius, E. Cemnolonskytė, M. Berdešius.

Praėjusią savaitę Šiauliuose vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių trikovės komandinės pirmenybės. Miestų grupėje panevėžiečiai, surinkę 105 taškus ir į priekį praleidę tik Vilniaus (191 tšk. ) ir Kauno (186 tšk.) jaunuosius sportininkus, iškovojo trečiąją vietą.

Sprinto rungtyje (30 m+ 60 m+ 200 m) mergaičių jaunučių grupėje Eivilė Cemnolonskytė (Panevėžio KKSC- PRSSG) surinko 2573 taškus pasipuošė aukso medaliu.

Jos komandos draugė Vesta Ručenko šioje rungtyje surinko 2344 taškus ir užėmė 4- ąją vietą.

Sprinto rungtyje jaunučių tarpe vicečempionu tapo Mindaugas Berdešius (Panevėžio KKSC), surinkęs 1986 taškus.

Bronzos medalį šioje rungtyje iškovojo Justinas Kasiulevičius (Panevėžio KKSC- PRSSG) – 1962 taškai.

Šiuos sportininkus varžyboms ruošė treneriai K. Sabalytė, E. Barisienė ir R. Jakubauskas.

Nuotraukoje: iš kairės J. Kasiulevičius, E. Cemnolonskytė, M. Berdešius