Iš kairės: K. Seikauskas, M. Stanevičius, G. Petrulytė, G. Brazdžiūnas, D. Lyškutė, M. Berdešius, I. Dauknys

Panevėžio lengvaatlečiai pelnė prizines vietas

Klaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunių pirmenybės. Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro ugdytiniams šypsojosi sėkmė.

Sidabro medalį bėgdamas 200 metrų nuotolį iškovojo Kristupas Seikauskas (23,34 sek). 400 m nuotolyje trečią vietą užėmė Mindaugas Berdešius (52,39 sek.). 5 kg kūjo metimo rungtyje trys panevėžiečiai iškovojo prizines vietas. Čempionu tapo Rokas Sabaliauskas (46,38 m), antrąją vietą iškovojo Paulius Susnys (42,33 m), trečias liko Tadas Palionis (41,10 m).

Septynkovės varžybose Gertrūda Petrulytė tapo vicečempione, o Domantė Lyškutė užėmė trečią vietą. Trečioje vietoje liko ir dešimtkovėje startavęs Gytis Brazdžiūnas. Estafetės bėgimo 4×100 m rungtyje Panevėžio komanda – Mantas Stanevičius, M. Berdešius, Ignas Dauknys ir K. Seikauskas – iškovojo sidabro medalius, tik 0,36 sek pralaimėję Kauno komandai.

Sportininkus šioms varžyboms ruošė treneriai Aldona Dobregienė, Kristina Sabalytė, Vidmantas Ščevinskas.