Panevėžio LEZ bus statomi nauji gamybiniai pastatai

Siekiant, kad UAB „Ekornes Lithuania“ (buvęs IMG Lithuania) Panevėžio laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) galėtų plėstis ir pradėti vykdyti naujo gamybinio pastato statybas, šiandien Panevėžio miesto savivaldybės taryba pritarė sanitarinės apsaugos zonos ribų nustatymui.

„Džiaugiamės, kad Panevėžio LEZ veiklą vykdantys investuotojai, jau išbandę ir įvertinę geografiją, susisiekimą, puikią strateginę vietą, išvystytą ir verslo poreikiams pritaikytą infrastruktūrą, jaučiantys šalia einančios „Via Baltica“ naudą, vykdo tolimesnę plėtrą. Į  Panevėžio miesto savivaldybę kreipėsi UAB „Ekornes Lithuania“ ir pateikė prašymą leisti nustatyti sanitarinę apsaugos zoną Pažalvaičių g. 1 esančiame žemės sklype, kurio savininkė yra Savivaldybė. Vienas Savivaldybės veiklos prioritetų – sąlygų verslui gerinimas. Kadangi augantis verslas yra neabejotina miesto gerovės sąlyga – stengiamės Panevėžyje veikiantiems užsienio bei vietos investuotojams sudaryti kuo palankesnes sąlygas“, – sako Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

UAB „Ekornes Lithuania“ Panevėžio LEZ plečiasi ir planuoja papildomai įsirengti dar du pastatus – sandėliavimo bei gamybos –  kuriuose bus gaminami bei sandėliuojami minkšti baldai.

Šiuo metu Panevėžio LEZ jau veikia tekstilės drabužių gamyba užsiimanti įmonė „Devold“, elektronikos gamintoja „Leesys“, reklamos gamyba užsiimanti įmonė „Spektrus EU bei baldus gaminanti ir plėtrą vykdanti „UAB „Ekornes Lithuania“. Šiemet planuoja įsikurti ir  apsauginės polietileno pakuotės gamintoja, lietuvių bendrovė UAB „Komex“ bei kabelių pynių ir elektromechaninių sistemų gamintoja UAB „AQ Wiring Systems“.

Šiose įmonėse dirba virš 530 darbuotojų. Skaičiuojama, kad artimiausiais metais visos investicijos į LEZ sieks apie 45 mln. Eur, o darbuotojų skaičius perkops 1500.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: