AINA TVGNTVNAUJAUSIOS ŽINIOS

Panevėžio LEZ bus sujungta su „Via Baltica“

Jau kovą turėtų prasidėti Panevėžio LEZ sujungimo darbai su transporto koridoriumi, vadinama Via Baltica. Anot LEZ projektų vadovo, tai dar labiau turėtų padidinti šios vietos patrauklumą investuotojams.

Kelio atkarpos turėsiančios sujungti Panevėžio LEZ su Via Baltica statybos darbai turėtų prasidėti jau kovą. Anot Ekonominės zonos projektų vadovo Daumanto Simėno, investuotojams tiesioginė sąsaja su transporto arterija vadinama „Via Baltica“ yra labai svarbi, ir džiugu, kad ilgai planuoti darbai pagaliau bus įgyvendinti.

Anot Daumanto Simėno, dėl investavimo į Panevėžio LEZ pastaruoju metu deramasi su dar keliomis įmonėmis. Jei pavyks susitarti, apie naująjį investuotoją bus paskelbta jau artimiausiu metu.

Tags

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.