Panevėžio liberalų sąjūdis išsirinko naują valdžią

Balandžio 21 dieną įvyko Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Panevėžio miesto skyriaus rinkiminis – ataskaitinis susirinkimas. Susirinkimo metu buvo išrinktas naujas skyriaus pirmininkas Rytas Paltanavičius.

Rytas Paltanavičius yra žinomas Panevėžio miesto verslininkas, UAB „Elsista“ direktorius. Susirinkimo metu iš iškeltų 5 kandidatų, už Ryto Paltanavičiaus kandidatūrą balsavo didžioji dalis susirinkimo narių.

Pirmininko pavaduotojais išrinkti Zita Kukuraitienė, Laimutis Sėdžius, Audrius Masilionis, Tomas Rudokas.

Skyriaus sekretore išrinkta Danguolė Sabulienė.

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

5 Comments

  • Tikrai labai „žinomas“ verslininkas ! Kaip ir elsista ? Ar ne jis tik libersąjūdistų rinkimų štabui vadovavo. Po tokių gerų rinkimų rezultatų – tik į pirmininkus ir eiti ! Turės kukuška ką dabar ėsti !

  • Sveikinimai Panevėžio liberalams. Atsinaujinimas sveikintinas. Sėkmės naujajam pirmininkui.

  • IMSIM SEIMA DABAR

  • Girdėjau, LS nieko nepešęs,kilus skandalui dėl už partijos nugaros vykdytų aferų, ponas Pu….. nubėgo pas krikdemus. Įdomu, tas naujai iškeptas “kikščionis”, ar jisai bent krikštytas? Dar įdomiau, jeigu ir ten prisivirs aferų ir bus vėl išspirtas -gal taps musulmonu ar “hari hari rama”. Galėtų prašytis pas scientologus. Ta sekta daug pinigų turi.
    (“Raig/erd/ys” galėtų paproteguoti.) Juk žmogui kuriam tik karjera rūpi, vertybės yra kaip kojinės. Keičia kasdien. O tokius sektos ir stumia į politiką.
    Arba spec. tarnybos.

  • Ar cia apie Urbsio judejimo nari laisvaji krikscioni R.R. tamsta rasote ?

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *