Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai nusileido Pasvalio „Pieno žvaigždėms“

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) rungtynėse Panevėžio „Lietkabelio“ (14/10) klubas išvykoje 99:104 (16:29, 23:29, 26:24, 34:22) nusileido Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (14/10) krepšininkams.

Nenadas Čanakas rotacijoje neturėjo traumuotų Simo Jasaičio bei Karolio Giedraičio.

Dvikovos pradžioje iš karto į priekį šovė „Lietkabelis“ – 7:0. Greitai „Pieno žvaigždės“ išlygino rezultatą (11:11), o sėkmingą atkarpą pratęsė, kai pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 23:13. Skirtumas šeimininkų naudai išaugo dar labiau sužaidus pirmąsias dešimt minučių – 29:16. Antrajame ketvirtyje vaizdas nesikeitė – pasvaliečiai toliau ataką po atakos rinko taškus ir į pertrauką išėjo pirmaudami net 19 taškų persvara – 58:39.

Trečiajame kėlinyje „Lietkabelis“ atsiliko net 22 taškais (41:63), bet nenuleido rankų anksčiau laiko ir 27-ąją minutę sumažino deficitą iki 11 taškų – 62:73. Čia pat „Pieno žvaigždės“ atsakė atkarpa 9:0 bei vėl atitrūko – 82:62. Ike‘o Iroegbu tritaškis baigė trečiąją atkarpą – 65:82.

Paskutiniajame ketvirtyje „Lietkabelis“ kilo į lemiamą šturmą – spurtas 9:0 leido priartėti iki 10 taškų – 80:90. Įtampa apogėjų pasiekė likus žaisti pusantros minutės, kai panevėžiečiai priartėjo iki 6 taškų – 88:94. Vis dėlto „Pieno žvaigždės“ realizavo baudos metimus (96:88), I.Iroegbu nepataikė iš po krepšio ir „Lietkabelis“ prarado visus šansus išsigelbėti.

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Franke 22, Žygimantas Skučas 20 (25 naud. bal.), Dagoberto Pena 15 (3/5 tritaškiai), Tomas Lekūnas 12 (5 atk. kam.), Vytautas Šulskis 11, Jay‘us Threattas 10 (3/10 metimai, 9 rez. perd.).

„Lietkabelis“: Ike‘as Iroegbu (4/6 tritaškiai) ir Paulius Valinskas po 20, Jamaras Wilsonas 13, Stefanas Sinovecas 11, Mindaugas Kupšas 10, Donatas Tarolis 8 (7 atk. kam.).