Kklietkabelis.lt nuotr.

Panevėžio „Lietkabelis“ išvykoje nugalėjo Prienų „CBet“ krepšininkus

Citadele Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio pirmajame mače Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa išvykoje 87:68 (13:19, 16:15, 22:15, 36:19) pranoko Prienų „CBet“ krepšininkus. Atsakomasis susitikimas „Cido“ arenoje vyks sausio 16-ąją.

„CBet“ puikiai pradėjo mačą – 7:0. „Lietkabelis“ greitai atsitiesė (7:10), bet šeimininkai išlaikė iniciatyvą ir sužaidus pirmąjį ketvirtį – 19:13. Antrajame kėlinyje prieniškiai po atkarpos 7:0 pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 29:17. Vis dėlto Nenado Čanako auklėtiniai sėkmingai baigė pirmąją susitikimo dalį ir priartėjo – 29:34.

Po didžiosios pertraukos „Lietkabelis“ po truputį ėmė diktuoti savo sąlygas – po 5 taškų iš eilės rezultatas 25-ąją minutę tapo lygus – 42:42. Netrukus Gytis Masiulis pirmą kartą ekipą išvedė į priekį (47:44), kuri pirmavo ir sužaidus tris ketvirčius – 51:49. Ketvirtajame kėlinyje panevėžiečiai startavo 8 taškais be atsako ir pirmą kartą susikrovė dviženklę atsargą – 61:51. Vieni iš LKL lyderių atsipalaiduoti neketino ir prasidėjus paskutinei minutei jau triuškino varžovus (85:65) ir nuaidėjusi finalinė sirena paskelbė užtikrintą pergalę.

„CBet“: Marquisas Wrightas (4/12 metimai) ir Mindaugas Sušinskas (2/6 tritaškiai) po 16, Simas Jarumbauskas 9 (5 atk. kam.), Gilvydas Biruta (5 atk. kam.) ir Dominykas Domarkas (2/8 tritaškiai) po 8.

„Lietkabelis“: Gytis Masiulis 29 (5/7 tritaškiai, 8 atk. kam., 36 naud. bal.), Kyle‘as Vinalesas 19 (3/5 tritaškiai), Margiris Normantas 11 (1/8 tritaškiai), Troy‘us Barniesas (8 atk. kam.) ir Paulius Valinskas (2/5 tritaškiai) po 9.