Panevėžio „Lietkabelis“ išvykoje nusileido Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ klubui

Nesėkmę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (15/7) komanda, kuri išvykoje 67:76 (19:16, 14:24, 18:15, 16:21) nusileido Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (7/16) klubui.

Pirmajame kėlinyje dažniau priekyje buvo „Lietkabelis“, kuris sužaidus pirmąsias dešimt minučių turėjo 3 taškų pranašumą – 19:16. Antrajame ketvirtyje „Nevėžis“ spurtavo 10:2 ir perėmė iniciatyvą – 30:24. Toliau šeimininkai rungtyniavo sėkmingai ir pirmąją mačo dalį baigė pirmaudami 7 taškais – 40:33.

Po didžiosios pertraukos kėdainiškiai startavo 4 taškais ir pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 44:33. Netrukus rezultatas buvo 48:38, bet tada „Lietkabelis“ laimėjo atkarpą 11:0 bei išsiveržė į priekį – 49:48. Ilgai išlikti pirmaujančios ekipos rolėje svečiams nepavyko ir po trijų kėlinių „Nevėžis“ turėjo 4 taškų atsargą – 55:51.

Paskutiniajame kėlinyje „Lietkabelis“ kibo varžovams į atlapus (61:63), tačiau „Nevėžis“ pelnė 10 taškų be atsako ir susigrąžino dviženklį pranašumą (73:61), kurio iš savo rankų per likusias 2,5 min. nebeišleido.

„Lietkabelis“ rungtyniavo be trijų startinio penketuko žaidėjų – Džordže Gagičiaus, Margirio Normanto ir Vytenio Lipkevičiaus.

„Nevėžis-Optibet“: Sedrickas Barefieldas 21 (8/17 metimai), Justas Tamulis 13 (3/6 tritaškiai), Rafaelis Luzas 12 (10 atk. kam., 18 naud. bal.), Arielis Hukporti (14 atk. kam.) ir Abramo Canka po 10.

„Lietkabelis“: Tadas Vaičiūnas 18 (6/6 tritaškiai), Paulius Valinskas 12 (1/7 tritaškiai), Kyle‘as Vinalesas (4/16 metimai) ir Gytis Masiulis (7 atk. kam.) po 10, Marius Valinskas 8 (2/3 tritaškiai).